Факультет економіки та менеджменту Інженерного інституту ЗНУ

Освітня програма "Інформаційна економіка"

Факультет економіки та менеджменту презентує нову освітню програму "Інформаційна економіка", яку започатковано за спеціальністю 051 "Економіка" на базі випускової кафедри економіки та інформаційних технологій. 

Детальніше

Освітня програма "Інформаційна економіка" (бакалаврат)

Факультет економіки та менеджменту презентує нову освітню програму "Інформаційна економіка", яку започатковано за спеціальністю 051 "Економіка" на базі випускової кафедри економіки та інформаційних технологій. 

Детальніше

Освітня програма "Оподаткування, облік, контроль в управлінні підприємством" (бакалаврат)

Факультет економіки та менеджменту презентує нову освітню програму "Оподаткування, облік, контроль в управлінні підприємством", яку започатковано за спеціальністю 071 Облік і оподаткування на базі випускової кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту. 

Детальніше

Освітня програма "Фінанси держави та підприємницьких структур" (бакалаврат)

Факультет економіки та менеджменту презентує нову освітню програму "Фінанси держави та підприємницьких структур", яку започатковано за спеціальністю 072 Фінанси, банківська справа та страхування на базі випускової кафедри фінансів, банківської справи та страхування. 

Детальніше

Освітня програма "Промисловий менеджмент" (бакалаврат)

Факультет економіки та менеджменту презентує нову освітню програму "Промисловий менеджмент", яку започатковано за спеціальністю 073 Менеджмент на базі випускової кафедри менеджменту організації та управління проектами. 

Детальніше

Освітня програма "Економіка підприємства" (бакалаврат)

Факультет економіки та менеджменту презентує нову освітню програму "Економіка підприємства", яку започатковано за спеціальністю 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність на базі випускової кафедри економіки підприємства. 

Детальніше

Освітня програма "Державне управління" (бакалаврат)

Факультет економіки та менеджменту презентує нову освітню програму "Державне управління", яку започатковано за спеціальністю 281 Публічне управління та адмініструваннят на базі випускової кафедри менеджменту організації та управління проектами. 

Детальніше

Освітня програма "Управління фінансами підприємницьких структур" (магістратура)

Факультет економіки та менеджменту презентує нову магістерську освітню програму "Управління фінансами підприємницьких структур", яку започатковано за спеціальністю 072 Фінанси, банківська справа та страхування на базі випускової кафедри фінансів, банківської справи та страхування. 

Детальніше

Освітня програма "Промисловий менеджмент" (магістратура)

Факультет економіки та менеджменту презентує нову магістерську освітню програму "Промисловий менеджмент", яку започатковано за спеціальністю 073 Менеджмент на базі випускової кафедри менеджменту організації та управління проектами. 

Детальніше

Освітня програма "Економіка підприємства та управління бізнесом" (магістратура)

Факультет економіки та менеджменту презентує нову магістреську освітню програму "Економіка підприємства та управління бізнесом", яку започатковано за спеціальністю 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність на базі випускової кафедри економіки підприємства. 

Детальніше

Освітня програма "Державне управління" (магістратура)

Факультет економіки та менеджменту презентує нову магістреську освітню програму "Державне управління", яку започатковано за спеціальністю 281 Публічне управління та адмініструваннят на базі випускової кафедри менеджменту організації та управління проектами. 

Детальніше

Освітня програма "Інформаційна економіка" (магістратура)

Факультет економіки та менеджменту презентує нову освітню програму "Інформаційна економіка", яку започатковано за спеціальністю 051 "Економіка" на базі випускової кафедри економіки та інформаційних технологій. 

Детальніше

Освітня програма "Облік, аналіз, контроль в управлінні підприємством" (магістратура)

Факультет економіки та менеджменту презентує нову магістерську освітню програму "Облік, аналіз, контроль в управлінні підприємством", яку започатковано за спеціальністю 071 Облік і оподаткування на базі випускової кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту. 

Детальніше

Освітня програма "Оподаткування" (магістратура)

Факультет економіки та менеджменту презентує нову магістерську освітню програму "Оподаткування", яку започатковано за спеціальністю 071 Облік і оподаткування на базі випускової кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту. 

Детальніше

Освітня програма "Управління державними та місцевими фінансами" (магістратура)

Факультет економіки та менеджменту презентує нову магістерську освітню програму "Управління державними та місцевими фінансами", яку започатковано за спеціальністю 072 Фінанси, банківська справа та страхування на базі випускової кафедри фінансів, банківської справи та страхування. 

Детальніше

Спеціальності факультету

2018-02-26 17:01:43 Деканат

На факультеті здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти за рівнями освіти: бакалавр, магістр, доктор філософії. Для рівня освіти "бакалавр" термін підготовки за денною формою - 4 роки; за заочною - 5 років. Термін підготовки магістрів за денною та заочною формою навчання становить 1 рік та 5 місяців. 
Для рівня освіти "бакалавр" підготовка проводиться за наступними спеціальностями: 
051 Економіка – освітня програма "Інформаційна економіка"
071 Облік і оподаткування – освітня програма "Оподаткування, облік, контроль в управлінні підприємством"
072 Фінанси, банківська справа та страхування – освітня програма "Фінанси держави та підприємницьких структур"
073 Менеджмент – освітня програма "Промисловий менеджмент"
076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність – освітня програма "Економіка підприємства"
281 Публічне управління та адміністрування – освітня програма "Державне управління"

Детальніше

Розклад занять

2018-02-26 17:01:04 Деканат

Аудиторі навчання проводяться згідно затвердженого розкладу занять на поточний (весняний) семестр навчального року окремо для денної форми (з понеділка по п'ятницю) та для заочної форми навчання (щосуботи).

Детальніше

Урочисте вручення дипломів магістрам факультету

31 січня 2019 року пройшло урочисте вручення дипломів магістрам факультету економіки та менеджменту. Привітати випускників магістратури прийшли декан факультету, завідувачі кафедр, викладачі, батьки й друзі.

Детальніше

Профорієнтаційна зустріч з майбутніми випускниками Гідроенергетичного коледжу

2019-01-30 13:38:39 Деканат

29 січня 2019 р. відбулася профорієнтаційна зустріч представників факультету економіки та менедменту Інженерного інституту ЗНУ з майбутніми випускниками Гідроенергетичного коледжу ЗНУ. 

Детальніше

Акредитація магістерської програми

З 16 по 18 січня 2019 року на кафедрі економіки та інформаційних технологій  працює експертна комісія Міністерства освіти і науки України з проведення акредитаційної експертизи

Детальніше