Профорієнтаційна зустріч з майбутніми випускниками Гідроенергетичного коледжу

29 січня відбулася профорієнтаційна зустріч представників факультету економіки та менедменту Інженерного інституту ЗНУ з майбутніми випускниками Гідроенергетичного коледжу ЗНУ. Під час зустрічі були презентовані всі факультети та спеціальності Інженерного інституту, студенти коледжу були ознайомлені з умовами вступу та з перевагами і можливостями, пов’язаними з навчанням в Інженерному інституті ЗНУ. Особливу увагу спікери приділяли питанням працевлаштування та подальших кар’єрних перспектив студентів, однак не були обділені увагою і питання відпочинку та позанавчального життя: спортивні змагання, інтелектуальні ігри, подорожі та студентський центр мистецтв.

Участь в зустрічі приймали:

від факультету економіки та менеджменту – завідувач кафедри економіки та інформаційних технологій Глущевський В’ячеслав Валентинович, завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування Метеленко Наталя Георгіївна, завідувач кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту Меліхова Тетяна Олегівна, виконувач обов’язків завідувача кафедри економіки підприємства Дробишева Олена Олегівна та заступник декана з профорієнтаційної роботи Феофанов Лев Костянтинович.