Урочисте вручення дипломів магістрам факультету

31 січня 2019 року пройшло урочисте вручення дипломів магістрам факультету економіки та менеджменту. Привітати випускників магістратури прийшли декан факультету, завідувачі кафедр, викладачі, батьки й друзі.

Дипломи з відзнакою урочисто вручив ректор академії Банах Віктор Аркадійович на святі VIVAT MAGISTERS. Церемонію вручення на факультеті відкрив декан факультету економіки та менеджменту Солодухін Станіслав Володимирович, який привітав магістрів з успішним закінченням навчання в ЗДІА і зазначив, що наших випускників – магістрів, дуже приємно називати вже колегами, і отриманий ступінь магістра дозволить їм успішно далі крокувати по життю і досягати успіху в кар’єрі. А також підкреслив, що навчання на цьому не завершується, бо людина повинна навчатися все життя!

Від імені професорсько-викладацького складу кафедр виступили завідувачі, які вітали своїх студентів теплими словами та побажали випускникам не зупинятися на досягнутому, активно примножувати свої успіхи, успішно розпочати професійну діяльність та стати надійною опорою нашої держави.