Освітня програма "Економіка підприємства" (бакалаврат)

Факультет економіки та менеджменту презентує нову освітню програму "Економіка підприємства", яку започатковано за спеціальністю 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність на базі випускової кафедри економіки підприємства.

денна форма – 10    заочна форма – небюджетна

За державним замовленням (бюджетна пропозиція):
3. Іноземна мова або географія

За контрактом (небюджетна пропозиція):
2. Історія України
3. Іноземна мова або математика

07 «Управління та адміністрування»

076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Економіка підприємства

На базі повної загальної середньої освіти:

Денна форма  – 4 роки, 240 кредитів

Заочна форма – 5 років, 240 кредитів

На базі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста (освітнього рівня молодшого бакалавра):

Денна форма  – 2-3 роки, 120-180 кредитів

Заочна форма – 3-4 роки, 120-180 кредитів

Бакалавр підприємництва, торгівлі та біржової діяльності

Комплексний кваліфікаційний екзамен

Здобуття освіти за другим (магістерським) рівнем вищої освіти.

Первинні посади, пов’язані з плановою, аналітичною, проектною діяльністю та економічним управлінням на підприємствах, в установах та організаціях усіх форм власності та видів економічної діяльності як у виробничих так і управлінських підрозділах або є підприємцями, що створюють та розвивають власну справу (економіст; економічний радник, фахівець з управління активами, професіонал з інноваційної діяльності, фахівець (консультант) з ефективності підприємництва, помічник керівника малого підприємства, фахівець в галузі фінансів та торгівлі; агент з комерційного обслуговування та торговельний брокер тощо).
Сфера діяльності випускників: розроблення бізнес-проектів і бізнес-планів, генерування стартапів, провадження підприємницької діяльності з використанням як традиційних, так і новітніх методів торгівлі (зокрема, інтернет-трейдинг, електронна комерція, он-лайн та офлайн рітейл); організація та ефективне управління бізнесом, торговельною та комерційною діяльністю

Знати основи бізнес-планування, оцінювання кон’юнктури ринків та результатів діяльності підприємницьких, торговельних і біржових структур.
Володіти методами та інструментарієм для обґрунтування управлінських рішень щодо створення й функціонування підприємницьких структур.
Знати нормативно-правове забезпечення діяльності підприємницьких структур і застосовувати його на практиці.
Знати основи обліку та оподаткування в підприємницькій, торговельній і біржовій діяльності.
Вміти вирішувати професійні завдання з організації діяльності підприємницьких, торговельних та біржових структур і розв’язувати проблеми у кризових ситуаціях з урахуванням зовнішніх та внутрішніх впливів.
Проявляти ініціативу та підприємливість в різних напрямах професійної діяльності та брати відповідальність за результати

Програма спрямована на підготовку фахівців, здатних виявити ринкові можливості, обґрунтувати створення підприємства та управляти його ефективною діяльністю