Освітня програма "Державне управління" (бакалаврат)

Факультет економіки та менеджменту презентує нову освітню програму "Державне управління", яку започатковано за спеціальністю 281 Публічне управління та адмініструваннят на базі випускової кафедри менеджменту організації та управління проектами.

денна форма – немає    заочна форма – немає

3. Іноземна мова або Історія України

28 Публічне управління та адміністрування

281 Публічне управління та адміністрування

Державне управління

- на базі повної загальної середньої освіти – 240 кредитів ЄКТС;
- на базі ступеня «молодший бакалавр» (освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст») заклад вищої освіти має право визнати та перезарахувати кредити ЄКТС, отримані в межах попередньої освітньої програми підготовки молодшого бакалавра (молодшого спеціаліста):
- за спеціальностями галузі знань 07 Управління та адміністрування та 051 «Економіка» не більше, ніж 90 кредитів ЄКТС;
- за іншими спеціальностями не більше, ніж 60 кредитів ЄКТС.
Мінімум 50% обсягу освітньої програми має бути спрямовано на забезпечення загальних та спеціальних (фахових) компетентностей за спеціальністю, визначених цим стандартом вищої освіти.

Бакалавр публічного управління та адміністрування за спеціалізаціями

Атестація здійснюється у формі публічного захисту кваліфікаційної роботи та атестаційного екзамену

Мають право продовжити навчання на другому (магістерському) рівні вищої освіти.

Професійна діяльність випускників спрямована для виконання робіт, що передбачають здійснення організаційно-розпорядчих функцій у певних видах економічної діяльності (професійні назви робіт, коди і назви класифікаційних угрупувань професій за Національним класифікатором України: “Класифікатор професій” ДК 003: 2010) у системі органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, у роботі організацій та установ публічного сектора за отриманими спеціалізаціями (за наявністю):
-    на посадах в органах державної влади та місцевого самоврядування;
-    на посадах в підприємствах, установах і організаціях різних форм управління;
-    на посадах у міжнародних організаціях та їх представництвах в Україні.

Повна загальна середня освіта, освітньо - професійний ступінь – молодший бакалавр

Базова вища освіта в галузі 28 «Публічне управління та адміністрування» за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування»
Ключові слова: публічне управління, адміністрування, державна служба, публічне адміністрування, адміністративний менеджмент

1. Використовувати базові знання з історичних, культурних, політичних, соціальних, економічних засад розвитку суспільства.
2. Застосовувати норми та правила професійного спілкування українською мовою.
3. Уміти усно і письмово спілкуватися іноземною мовою.
4. Знати структуру та особливості функціонування сфери публічного управління та адміністрування.
5. Знати стандарти, принципи та норми діяльності у сфері публічного управління та адміністрування.
6. Знати основні нормативно-правові акти та положення законодавства у сфері публічного управління та адміністрування.
7. Уміти організовувати та брати участь у волонтерських/культурно-освітніх/спортивних проектах, спрямованих на формування здорового способу життя / активної громадянської позиції.
8. Розуміти та використовувати технології вироблення, прийняття та реалізації управлінських рішень.
9. Знати основи електронного урядування.
10. Уміти користуватися системою електронного документообігу.
11. Уміти здійснювати пошук та узагальнення інформації, робити висновки і формулювати рекомендації в межах своєї компетенції.
12. Уміти налагодити комунікацію між громадянами та органами державної влади і місцевого самоврядування.
13. Використовувати методи аналізу та оцінювання програм сталого розвитку.
14. Уміти коригувати професійну діяльність у випадку зміни вихідних умов.
15. Застосовувати методи контролю якості у сфері професійної діяльності.
16. Використовувати дані статистичної звітності, обліку та спеціальних досліджень у професійній діяльності.

Програма закладає фундаментальну базу для оволодіння основами управління державними і муніципальними установами, громадськими об’єднаннями та некомерційними організаціями, усіма видами ресурсів. управління державою та містом за концепцією e­government, інформаційного забезпечення управлінських процесів в державних та недержавних установах, розроблення нових інструментів та сервісів у сфері електронної демократії, надання електронних послуг.